Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Śliczna niemiecka szabelka...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Barwa i broń Wehrmachtu -> Wyposażenie i uzbrojenie Wehrmachtu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hitler-sage



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 51

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 9:59 am    Temat postu: Śliczna niemiecka szabelka... Odpowiedz z cytatem

Przedstawiam kolegom mój nowy nabytek.Niebardzo znam się na broni białej, dlatego proszę o jak najwiącej informacji i opisów na temat tej szabelki.Sygzatura na klindze to : ORIGINAL CKHORN SOLINGEN i wiewiórka trzymająca miecz. + Gesetzlich Geschutzt






[IMG]
http://images38.fotosik.pl/267/9ffdf2c6ed8350f9med.jpg[/IMG]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RTK



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 524

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczy czy przed "mieczem" trzymanym przez wiewiórkę jest litera "E" a na "mieczu" "i". Mam inny wyrób tej firmy jednak napis brzmi "EICKHORN Solingen". Nota bebe firma istnieje i produkuje m.in. bagnety do dziś Smile

Dodane po 1 godzinach 17 minutach:

Logo firmy "Eickhorn" z bagnetu:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hitler-sage



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 51

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh...U mnie sygnatura jest bardziej schowana i odczytywałem ją za pomocą lusterka Smile ,a "E" jest częściowo nieczytelne z powodu nalotu rdzy:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Barwa i broń Wehrmachtu -> Wyposażenie i uzbrojenie Wehrmachtu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum