Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MP40 ASG w pełni metalowa replika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 6:14 pm    Temat postu: MP40 ASG w pełni metalowa replika Odpowiedz z cytatem

Zanim wrzucę na Allegro, najpierw proponuję komuś z Was zakup repliki MP40, której używałem od dwóch lat. Jest to popularny produkt w wersji ASG w całości metalowy + plastik imitujący bakelitowe okładziny komory zamka i chwytu.
Pozwoliłem go sobie jednak zwaloryzować poprzez docięcie komory zamka, tak by można było przeciągnąć do końca suwadło oraz wymianę “bakelitu” pod komorą na taką, w której nie ma dziury na przełącznik rodzaju ognia (silnik ASG ustawiłem “na sztywno” w pozycji ognia ciągłego).
Nie wiem czy zabawka ma nadal cechy broni ASG, gdyż nie mam do niej już ładowarki ani baterii, a po za tym nigdy nie strzelałem z niej.
Nie ukrywam, że jest ona mocno zmęczona, bo przeszła ze mną wiele imprez, na których bynajmniej nie oszczędzałem siebie (a w konsekwencji i jej) - w związku z tym ma już pewne luzy na konstrukcji. Myślę, że są one jednak do zlikwidowania. Po za tym jak widać na zdjęciach utraciła sporo farby, w miejscach narażonych na otarcia.
W komplecie z bronią sprzedaje 3 dodatkowe magazynki do wypchania ładownic Smile

Cena, która mnie interesuje to 300 PLN
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PRV.







Pozdro
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal aktualne.

Pozdro
Hindus

Dodane po 12 godzinach 54 minutach:

Zarezerwowany dla AjuntaPall!

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum