Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Parabellum P'08

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej1993



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 187

PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 8:37 pm    Temat postu: Parabellum P'08 Odpowiedz z cytatem

Czołem!
Mam do zaoferowania odlew pistoletu Luger P'08 Parabellum. Nic przy nim nie gmerałem, nie piłowałem, nie odcinałem drutów, nie oksydowałem, nie wierciłem w nim. Do oddania w dobre ręce(może ktoś będzie mieć z niego radość? Choć w to osobiście wątpię. Ale może przydać się jako wypychacz kabury.), bardzo ewentualnie do wymiany.

_________________
www.historia.org.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum