Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trzymanie broni - fotki z epoki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 47

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 10:24 am    Temat postu: Trzymanie broni - fotki z epoki Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Przymierzam się do krótkiego artykułu na reenacting.eu na temat trzymania broni ręcznej w czasie inscenizacji (chodzi o chwyt oraz postawę przy składaniu się do strzału z karabinów, pistoletów maszynowych i pistoletów).

Wiem już jakie błędy są często popełniane i mam znajdę pewnie na ten temat łatwo zdjęcia do zilustrowania. Chcę jednak pokazać też w fotografiach z okresu, jak trzymano broń, jak składano się do strzału itp., czyli jak to robić dobrze Smile

Bardzo bym prosił o pomoc w nakierowaniu na zdjęcia z okresu (najlepiej bojowe, mogą być ze szkoleń, nie specjalnie nadadzą się zdjęcia "pozowane" na frontowe) - linki do fotek w Sieci mile widziane, jak macie gdzieś w zbiorach na dysku to podeślijcie proszę na admin@reenacting.eu (najlepiej ze źródłem zdjęcia).

Z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum