Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hełm niemiecki - rogacz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 5:01 pm    Temat postu: Hełm niemiecki - rogacz Odpowiedz z cytatem

Witam! Posiadam oto taki hełm:







Jest to oryginalny hełm typ: rogacz. Hełm w stanie dobrym, rant nieuszkodzony. I mam pytanie jaka jest jego wartość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 40

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na wycenie hełmów czy innych militariów ale ten Kolegi czerep hełmu ( lub może kogoś innego od kogo chce go Kolega kupić ) należy do rzadkich . To M18 z wycięciami na wysokosci uszu . Słyszałem , że dla telefonistów a inna wersja to dla kawalerzystów . Ale czy to prawda nie wiem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seeteufel



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 645

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hełm leży na allegro i jak na razie cena to 305 zł a do końca jeszcze 10 dni.
Powiem tak.
Jeśli to kolegi hełm, może kolega dostać za niego co najmniej 1000zł.
Jeśli nie, trzeba się liczyć z podobną kwotą w drugą stronę. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rujewit



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się można za niego dostać koło 1k ale to wszystko zależy od kupującego i od szczęścia. Szczególnie, że na innych aukcjach też jest rogacz w całkiem niezłym stanie za "kup teraz" - 400 zł..
Mnie tylko zastanawia, że na jeszcze innej aukcji też leży rogacz ale z urwanym jednym rogiem i ktoś krzycz za niego 850 zł ... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum