Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kurtki skórzane od Spearhead'a

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igor



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 4:46 pm    Temat postu: kurtki skórzane od Spearhead'a Odpowiedz z cytatem

Witam,

Wczoraj wieczorem szukałem na eBayu fajnej kurtki skórzanej na jesień i wiosnę. Jako, że jestem dość zapobiegliwym człekiem chciałem takową kupić teraz, poza sezonem, czyli taniej. A znalazłem takie coś, co mnie zmiażdżyło totalnie, a oto i to...



Na pewno sobie taką sprawię (bo się w niej zakochałem), ale oczywiście bez żadnych dystynkcji. Do tego ładne dżinsy i koszula i jest super! Myślę, że jest to jeden z niewielu elementów niemieckiego umundurowania i szpeju, który można bez żadnego zażenowania nosić.


a oto link do aukcji:
http://cgi.ebay.pl/WW2-German-U-Boat-Crews-Panzer-Style-Leather-Jacket-XL-/400105765642?pt=LH_DefaultDomain_0

...i do reszty kurtek, w tym Luftwaffe, USAF, itp...
http://stores.ebay.pl/Spearhead-Militaria_Leather-Uniforms_W0QQ_fsubZ7QQ_sidZ146084432QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322

Ceny są jak na kurtki ze skóry są normalne, bo od 748zł do 1130zł. Co Panowie o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum