Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modlin - manewry 20-21.11.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Fotogaleria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 1:01 am    Temat postu: Modlin - manewry 20-21.11.2010 Odpowiedz z cytatem

Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz znalazłem wreszcie czas, żeby na spokojnie wymoczyć negatyw z listopadowych manewrów.

Impreza ze wszech miar udana – dobra zabawa w doborowym towarzystwie! Z tego więc miejsca Kolegom z GRH "Rhein" i GRH „KG Lisa” składam spóźnione, acz serdeczne podziękowania za zaproszenie nas – mam nadzieję, że to nie ostatnia impreza w tym gronie! Smile

Niestety aparat, który na tą imprezę zabrałem odmówił posłuszeństwa i na całym negatywie ocalały tylko dwa zdjęcia z naszych manewrów Crying or Very sad – kolejny powód, żeby w najbliższym czasie powtórzyć całą akcję Wink




Pozdrawiam
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Seeteufel



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 645

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie dotarłem, ale odbijemy sobie niebawem.
Szkoda tylko że, jak aura na to wskazuje, bez śniegu Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
steffanos



Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 8

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów!

To "niebawem" już nastąpiło! Miło mi było po raz kolejny gościć Kolegów i oczywiście zapraszam w marcu.


Pozdrawiam!
Damian


Ostatnio zmieniony przez steffanos dnia Pon Sty 31, 2011 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Steffanos - przede wszystkim serdecznie witamy na naszym forum!

W imieniu Kolegów i swoim własnym serdecznie dziękujemy za zaproszenie i świetną, wspólną zabawę!

Wczoraj wymoczyłem negatyw i dzisiaj mam nadzieję, że wrzucę garść zdjęć w osobnym wątku!

Pozdrawiam
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Fotogaleria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum