Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam Wszystkich..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JasparFritz



Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 3:48 pm    Temat postu: Witam Wszystkich.. Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich na forum.. Smile

Z tej strony Piotrek.

Jestem nowa osoba na tym forum.. Od gdzieś mniej więcej roku zacząłem się trochę poważniej interesować rekonstrukcja. Szukałem forum od dłuższego czasu gdzie można przedstawić swoja kolekcje i wspólnie wyjaśnić ewentualne niejasności Wink mam kilka pytań związanych z niektórymi przedmiotami ze swojej kolekcji..

Próbuje odtworzyć umundurowanie i wyposażenie piechura Wehrmachtu, a w drugiej kolejności grenadiera Waffen SS.

Udało się już zebrać trochę sprzętu w pewnej mierze oryginalnego.. jak i również replik..

Nie jestem do końca pewny czy w dobrym miejscu się przedstawiam, ale mam nadzieje ze mnie ktoś nakieruje jeśli zacząłem w nieodpowiednim miejscu na forum.. Wink

Mam pytanko.. w którym miejscu na forum można przedstawić swoja kolekcje i zadać ewentualne pytania związane ze sprzętem ?

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cbr



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 2030

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, nam również miło. Myślę, że Twoje niezdecydowanie zamieszczenia wątku w odpowiednim dziale wynika z próby odtorzenia dwóch sylwetek w jednym czasie Wink Ale jest pewna pomocna dłoń - jeżeli rekonstruowane sylwetki są do siebie zbliżone latami, niektóry sprzęt będziesz mógł użyć w obu postaciach.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w którym miejscu na forum można przedstawić swoja kolekcje i zadać ewentualne pytania związane ze sprzętem ?


Myślę, że najlepszym miejscem będzie właśnie ten wątek, który wczoraj założyłeś.

Pozdrawiam
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum