Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[K] Bluzę M40 r 54

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martin



Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 69

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 2:24 pm    Temat postu: [K] Bluzę M40 r 54 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jak w temacie zainteresowany jestem kupnem bluzy M40 rozmiar 54 najlepiej produkcji STURM. Swoją sprzedałem a teraz potrzebuję. Gdyby ktoś miał jakieś info proszę o kontakt.

_________________
GRH Kampfgruppe Hoffmeyer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Porucznik



Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 12

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taką bluzę, nowa, niedawno sprowadzona, dużo lepsza jakość niż Sturm. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priva.

Dodane po 5 minutach:

Tu masz zdjęcia i wymiary w calach, trzeba przeliczyć ( moja to L ) :
http://www.ebay.com/itm/WW2-German-M40-Field-Wool-Tunic-Reproduction-/370591236691?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5648f58253
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martin



Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 69

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieaktualne.
_________________
GRH Kampfgruppe Hoffmeyer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum