Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z logowaniem i forum ogólnie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Dział Techniczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seeteufel



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 645

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 10:56 pm    Temat postu: Problemy z logowaniem i forum ogólnie Odpowiedz z cytatem

Sprawdź proszę Michał co się dzieje z serwerem na którym wisi PzLehr, bo od co najmniej 2 dni są problemy z logowaniem.
Forum uruchamia się ok. godziny 17-18, wcześniej przez cały dzień nie ma możliwości zalogowania, ani wogóle wejścia na stronę. Przynajmniej ja tak mam i Saigon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RTK



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 524

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zauważyłem podobne problemy, choć w innym czasie.
Albo się łączy przez kilka minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulus



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 70

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety są to konsekwencje faktu, że forum stoi na darmowej platformie. Przez bardzo długi czas nic się z nią nie działo, więc przyzwyczailiśmy się, że nasz portal jest zawsze stabilny. Niestety od dwóch dni były problemy z serwerami, które według administratorów zostały wreszcie zażegnane.
Mam nadzieję, że nie powtórzą się one w najbliższym czasie – i Wam i sobie tego życzę, ale wpływu na tego rodzaju wypadki losowe niestety nie mam…

Jak powiedziałem forum jest darmowe, stąd i czas usuwania każdej awarii nie jest sprecyzowany, bo nikogo nie wiążą żadne zobowiązanie w tej materii.
Oczywiście już od dawna zastanawialiśmy się nad przeniesieniem portalu na płatny serwer z zagwarantowanym SLA, ale na do tego potrzebne są środki – i choć forum jest moim „oczkiem w głowie” (ku utrapieniu rodziny), to jednak nie do tego stopnia, żebym chciał ponosić na ten cel dodatkowe wydatki.

Tak więc przede wszystkim przepraszam Was, że taka sytuacja miała w ostatnim czasie miejsce, ale od razu chciałbym również przygotować Was, że mogą one się jeszcze kiedyś w przyszłości zdarzyć...

Pozdrawiam
Hindus

P.S. Wiem, że Koledzy z SPMiP mieli ten sam problem, bo ich forum stoi na tej samej platformie.

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”


Ostatnio zmieniony przez Hindus dnia Pią Sty 21, 2011 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Seeteufel



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 645

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co przepraszać Wink
Sygnalizacja problemu i już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio_p



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 187

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My swoje (Reichshof1944)mamy na darmowej platformie CBA.pl i jak dotąd stabilnie wszystko lata.Co ważniejsze nie zjeżdżają na ekran te wkurzające reklamy.
Może tam przenieś?

http://reichshof1944.cba.pl/forum/index.php

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli miałbym przenosić to forum, to wyłącznie na płatny serwer z zagwarantowanym SLA – do platform darmowych nie mam za grosz zaufania (a miałem już z trzema z nich doczynienia) – prędzej czy później zawsze coś się zaczyna sypać, co najczęściej jest skutkiem wzrostu liczny zakładanych na nich for / użytkowników…

Pozdro
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mario33



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 348

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy skłądka na serwer od uźytkowników ?
_________________
Es steht ein kleines, kleines Edelweiß
auf einer steilen, steilen Felsenhöh!

Kampfgruppe EDELWEIß, 1KP/100GJR



Ostatnio zmieniony przez mario33 dnia Wto Lut 15, 2011 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bodzio_p



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 187

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I z tym się zgodzę.Nie ma to jak stabilne(choć płatne).Też muszę nad tym pomyśleć.W sumie trzeba będzie zrobić zrzutkę i zapłacić. Wtedy masz spokój.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali



Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się musiałe ponownie zarejestrować ale już moge korzystać normalnie i chyba nie bedzie teraz problemu
poprzednie konto nie bedzie chyba juz przeszkodą(i nie będzie już chyba problemów z logowaniem)

_________________
" Pancea?! ... naj najn "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Dział Techniczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum