Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moja nieobecność na forum (11-25.05)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 3:52 pm    Temat postu: Moja nieobecność na forum (11-25.05) Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
w związku z moim urlopem będę przez dwa tygodnie przebywał z dala od komputera, a więc nie będzie mnie na forum.
Na całą Waszą korespondencję odpowiem po powrocie.

Serdecznie Was pozdrawiam
Hindus


Ostatnio zmieniony przez Hindus dnia Wto Lip 24, 2007 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stadler



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 672

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hindus się cieszy z urlopu, a my nie (bo nie będzie Hindusa na forum).

Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stadler bez obaw – już wróciłem Wink

Jako ciekawostkę pokaże Wam jedno zdjęcie z mojego urlopu – jak przyjrzycie się uważnie to za moimi plecami zobaczycie terenową wersję Volkswagena „Garbusa” – to jest model produkowany po wojnie początkowo wyłącznie na potrzeby armii meksykańskiej, a następnie również na rynek cywilny – istotne jest w nim to, że był on w prostej linii wzorowany na niemieckiej wersji wojskowej Volkswagena typ 62, czyli popularnego w Wehrmachcie „Kubelwagen’a” Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michalczewski



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEEEE!!! Wreszcie, pewnie bylo Ci bardzo zle Wink w "Mexico". Goraco i ogolnie sucho nie to co tu. Jadac do pracy wielokrotnie zastanawialem sie nad twoim wyjazdem i dochodzilem do wniosku, ze chetnie bys sie zamienil i wolal posiedziec 8h przed komputerem w klimatyzowanym pomieszczeniu niz smazyc sie na plazach Wink
Ale ta opalenizna! Kolezanki w pracy oszaleja z zachwytu, zona przestanie puszczac Cie do pracy Very Happy

Dodane po 1 minutach:

Na szczescie "spam maszyny" zbytnio nas nie meczyly pod Twoja nieobecnosc.

Dodane po 5 minutach:

PS. Dostales tam moje smsy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stadler



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 672

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dobrą opalenizną możesz spokojnie zacząć robić Afrika Korps Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek, cieszę się, że pod moją nieobecność się przy obsłudze forum nie napracowałeś. Jak tylko mój organizm upora się z szokiem po zmianie strefy czasowej to jutro zadzwonię do Ciebie i się umówimy na spotkanie w tym tygodniu.
" Goraco i ogolnie sucho nie to co tu." - gorąco owszem, ale żeby sucho to bym nie powiedział (momentami wilgotność na poziomie 90% w połączeniu z upałem zwalała po prostu z nóg Smile Dobrze, że serwują niezłe piwo to się człowiek nie odwadniał Wink

Ale żebyście wiedzieli ile mnie ta opalenizna zdrowia kosztowała Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum