Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prośba o pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Losiu



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 86

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 10:49 am    Temat postu: Prośba o pomoc Odpowiedz z cytatem

Michale, jeżeli naruszam regulamin, to przepraszam.
Mam prośbę, żebyś umieścił tego posta jako ogłoszenie. Sprawa dotyczy mojego kolegi z GRH Indochiny

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Rekonstruktorzy,

Z tej strony Adam "Łoś" Poszewiecki. Piszę do Was z prośba o pomoc w nieszczęściu, jakie spotkało mojego przyjaciela z GRH "Indochiny", w której od niedawna działam.

Przesyłam Wam treść listu kolegi.

Drodzy przyjaciele z Indochin,weterani,towarzysze broni.

To ja Charlemagne44 proszę Was i osoby ktore to czytaja o pomoc w bardzo poważnej sprawie. Otóż, siostra bliźniaczka mojej Żony jest chora na raka "czerniaka przerzutowego", kawal groźnego drania, który nie oszczedza nikogo,bez wzgledu na wiek.
Ula jest wspaniałą matką,zoną i ma dopiero 28lat. A jej zycie kosztuje 340 000 zlotych,niestety NFZ nie refunduje takiej sumy bo sam jej nie ma.Tyle kosztuje lek który może jej pomóc.A wiec proszę o pomoc, jeśli możecie wpłacić na jej konto nawet 1 złotowe to z góry dziekuję.

Dziekuję z całego serca



Więcej informacji na:
http://www.indochiny.fora.pl/potrzebna-pomoc,25/bardzo-wazne-potrzebna-pomoc,357.html

Pozdrawiam
Adam "Łoś" Poszewiecki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum