Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bluza Mundurowa M36

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filip13



Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 2:49 pm    Temat postu: Bluza Mundurowa M36 Odpowiedz z cytatem

Witam!! Chciałbym poruszyć temat bluz M36 chodzi mi mianowicie o wybór bluzy ze względu na producenta. Jak wiemy kiedyś sturm robił dobre bluzy ale z czasem uważam że ich jakość się pogarszała na przykład kolor kołnierza w bluzie miał dziwny odcień zieleni .Druga opcja to bluza produkcji gavina z tego co się orientuje bluza jest wykonana bardzo dobrze ale patrząc na tą bluzę wydaję mi się że posiada ona za szeroki kołnierz , ale mogę się mylić.Proszę także kolegów o opinię na temat tych bluz ewentualnie jeśli ktoś posiada proszę o wstawienie zdjęcia ciekawi mnie jak wygląda obszyta bluza gavina. Pozdrawia
Ps: Dla porównania wysyłam zdjęcia dwóch bluz produkcji Sturma i gavina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majac mozliwosc obejrzenia bluz obu wskazanych producentow, zdecydowalbym sie teraz na zakup bluzy od Gavin'a.
Kolnierz w niej jest wlasciwych wymiarow.

Pozdro
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
filip13



Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hindus dziękuję bardzo za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kicu



Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 26

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dolacze sie do tematu.
Gdzie kupic sprawdzone zrodlo adlera na m36 5 palczastego ?
Ma juz ktos to w polsce ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum