Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jochen



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 57

PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 9:39 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czytam Wasze forum już od dłuższego czasu, w końcu wypadałoby się przedstawić.
Na imię mam Jacek, mam 30 lat i od dłuższego czasu bawię się w airsoft. Zawsze chciałem pobawić się w rekonstrukcję niemieckiego żołnierza z okresu II wojny światowej. Niestety, hobby jakim jest airsoft pochłania lwią część każdej wypłaty a to co z niej zostaje przeznaczam na kolejnego "świra" jakim są noże. Jestem moderatorem lubelskiego forum asg, przy okazji jestem członkiem Grupy Rekonstrukcyjnej SEAL Team 3 w której "odtwarzamy" żołnierzy formacji Navy SEALs z okresu walk w Ramadi.

Jak już wspomniałem od zawsze chciałem się pobawić w rekonstrukcję żołnierza niemieckiego. Dlaczego? Tak jak ktoś na tym forum ładnie napisał, taka chęć pobawienia się w modelarstwo w skali 1:1 (modelarstwem amatorsko zajmowałem się kilka lat, teraz brak czasu- mam nadzieję że jeszcze do tego kiedyś powrócę).
Zakupiłem mundur m40 produkcji STURMA, trzewiki, owijacze oraz pas. Posiadam replikę P08 firmy WE, jedzie już do mnie StG44 AGM.
W przeciągu miesiąca mam zamiar nabyć chlebak, manierkę oraz resztę oporządzenia. Mam nadzieję że troszkę mi w tym pomożecie.
Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie asg lub noży- postaram się, w miarę skromnych możliwości pomóc.

Na razie nie dam rady finansowo udźwignąć rekonstrukcji, ale obiecuję że będę się starał Wink W światku asg coraz częściej są organizowane imprezy oparte na wydarzeniach historycznych, stąd moje mocne postanowienie zabawy właśnie w tych klimatach.
Wasze forum stanowi dla mnie cenne źródło informacji, poza tym atmosfera jest tutaj wspaniała.
Proszę o wyrozumiałość dla laika, staram się ciągle uzupełniać swoją wiedzę, niestety nie mogę poświęcić na to tyle czasu ile bym chciał.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników i obiecuję więcej czytać niż pisać Wink


kurcze, chyba jeszcze nigdy nie walnąłem tak długiego posta Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek588



Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 1132

PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Jochen

Jeżeli masz zamiar związać się z którąś z grup rekonstrukcyjnych to radzę wstrzymać się z zakupami gdyż może się okazać, że nabyte fanty są nieodpowiednie (znam to ze swojego doświadczenia). GRH najczęściej nawiązują do pewnego okresu historycznego i w związku z tym można się niemiło rozczarować nabytym na szybko umundurowaniem i oporządzeniem

Pozdrawiam

_________________
GRH Panzer Lehr

...?yciem ?o?nierza rz?dzi mgnienie oka, w jednym momencie jest co? do jedzenia i picia, wi?c nale?y u?ywa? ?ycia, bowiem ka?dego los wiedzie na ?lepo przez ?ycie i ka?dy nast?pny moment mo?e by? tym ostatnim. (Albrecht Wacker)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DI



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 2300

PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy na forum Jochen Smile
_________________
Panzergrenadiere, vorwärts, zum Siege voran!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej1993



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 187

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powitanie od szarego użytkownika! Very Happy
StG-44 AGM... tak, to coś, co mi się marzyło przez jakiś czas. Ale cena mnie powaliła na obie łopatki(nie jest może wygórowana, ale za samą replikę, trzy magazynki i ładownice wyszłoby około 1200 zł...).

_________________
www.historia.org.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum