Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

GRH KARPATY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Zaprezentujcie swoje grupy!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kangur AIF



Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 23

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 6:32 pm    Temat postu: GRH KARPATY Odpowiedz z cytatem

Czołem!
Korzystając z gościnności waszego forum chciałem przedstawić i zareklamować wam naszą GRH no i najważniejsze Siebie (oczywiście nie jest to GRH "Niemiecka") Wink

Nazywam się Hubert (lub jak kto woli Hubi, Kangur) i reprezentuję GRH 3 batalionu 3DSK "KARPATY". Naszym głównym kierunkiem rekonstrukcji jako całości Grupy jest front Afrykański i Włoski (SBSK, 3DSK, Pułk Ułanów Karpackich oraz sekcja żeńska Pomocniczej Służby Kobiet). Nie dawno miałem okazję was osobiście poznać, a dokładnie na tegorocznej rekonstrukcji w Stępinie (byliśmy jako Szkoci)
Na polu rekonstrukcyjnym działam/y już kilka lat. Bierzemy udział w imprezach krajowych, a od pewnego czasu i zagranicznych przede wszystkim związanych z walkami IIKP na półwyspie Apenińskim (kilku dniowa wyprawa Willisami szlakiem IIKP, obchody rocznicowe na Monte Cassino, w Bolonii itd).
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony (jest w trakcie budowy więc dużo jej jeszcze brakuje):

www.grhkarpaty.pl

W kilku też w ramach GRH odtwarzamy jednostki "British and Commonwealth Army", a mianowicie:
- 7 batalion Black Watch 51 Dywizji Szkockiej (Górskiej),
- Irish Guards z Dywizji Pancernej Gwardii,
- Australian Imperial Forces (Afryka, Kreta, Daleki Wschód),
- Auxiliary Territorial Service (sekcja żeńska).
Tak więc jak szukacie przeciwników w "naleśnikach" służymy pomocą Wink

Przymierzamy się też do I wojny no, a ja zastanawiam się jeszcze nad czymś z WH na front Wschodni Very Happy
Wachlarz dość szeroki ale w końcu rekonstrukcja i hobby dla niektórych to jak nałóg, im głębiej w tym siedzisz tym ciężej wyjść z tego Smile
Mam nadzieję że w znajdę u was wiele interesujących tematów.
Pozdrawiam Cool


Ostatnio zmieniony przez Kangur AIF dnia Sro Wrz 01, 2010 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kangur - serdecznie witamy na naszym forum!

Mam nadzieję, że zgromadzone na nim informacje przydadzą się Wam!

Pozdrawiam
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Zaprezentujcie swoje grupy! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum