Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynia - walizka na granaty.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sonder



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 101

PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 12:29 am    Temat postu: Skrzynia - walizka na granaty. Odpowiedz z cytatem

Witam.

Każdy chyba kojarzy metalową walizkę na Handgranaty i nie tylko :
http://wehrmachts.kisten.free.fr/grenades_mle24.htm
http://wehrmachts.kisten.free.fr/grenades_mle39metal_2.htm

Ostatnio nabyłem jedną niestety bez wkładu. Teraz zaczęło mnie dręczyć jedno pytanie, do czego były przeznaczone oczka w kształcie trójkątów, i jedno prostokątne widoczne na poniższej fotce:


Uploaded with ImageShack.us

Tutaj fotka sugerująca przeznaczenie jednej pary oczek, ale czy tylko do takiego zastosowania byłyby one akurat trójkątne...



Uploaded with ImageShack.us

Może ktoś z Was zna odpowiedź na to pytanie.

Pozdrawiam
Dawid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irke



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 52

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ stałem się posiadaczem Smile noszaka na M24 do takiej skrzyneczki, po oczyszczeniu z rdzy, pomalowaniu zabezpieczającą farbą podkładową mam teraz dylemat jakim odcieniem pomalować go na koniec czy 6003 czy 6006 (o ile nie pomyliłem nr farb?)???
Prośba do Kolegów o doradzenie!!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum