Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pas główny - pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Velli



Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 1:57 pm    Temat postu: Pas główny - pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam,
co sądzicie o tym produkcie: http://www.historical-uniforms.com/pasreprodukcja/p/60 ?
Czytałem na forum wiele negatywnych opinii na temat tego sklepu ale jest to jedyny sklep polski w którym znalazłem mój rozmiar (95). Reszta jest albo za droga albo brak produktu. Natomiast ten na zdjęciu wyglada jakby szyło go 7-letnie dziecko http://www.rekonstrukcja.pl/product_info.php?cPath=22_32&products_id=167&osCsid=0110d53a1c26f39893c2af0474d818f8 . Tu zwracam się z prośbą o pomoc, który pasek możecie mi doradzić? Ewentualnie jeśli ktoś miałby odsprzedać używany, byle długości 95 maksymalnie 100cm?

P.S.
Jestem studentem i pasy powyzej 90zł są niestety dla mnie na chwilę obecna za drogie. Mam teraz byle jaką przeróbke własną dł 100cm i klamre zapinam na ostatnie oczka.

Pozdrawiam, Radek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lord_Macragge



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 70

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na Znanym Portalu Aukcyjnym jest pełno replik pasów w cenach ok. 60 zł - kilka kliknięć i znalazłem taki z regulacją 92-106 cm, w sam raz na Ciebie, bo i ze swetrem czy ubraniem zimowym będzie odpowiedni. Na początek chyba wystarczy, jeśli nie możesz od razu wydać więcej ani tyle uzbierać. A poza tym, za długi pas zawsze można skrócić...

Pozdrawiam studenta Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Velli



Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, już widziałem te kopie wcześniej ale raczej nie są zbytnio dobre więc chyba będę musiał tak jak mówisz skrócić dłuższy ale tańszy pasek Smile Ewentualnie nawtykać za niego kilka granatów Very Happy
W każdym razię dzieki za pomoc Smile
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonder



Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 101

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii pasów polecam się Wink
Sprawdź PW

Pozdrawiam
Sonder
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otto



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 340

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja również polecam kolegę Sondera Wink .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Velli



Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zamówiłem właśnie u kolegi Sondera Smile
Dzięki za pomoc!




Temat można przenieść do archiwum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum