Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamienię parkę m42 splitter rozmiar 3 na mniejszy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
to17071990



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 30

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 10:44 pm    Temat postu: Zamienię parkę m42 splitter rozmiar 3 na mniejszy Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie . Kupiłem parę miesięcy temu parkę ze STURM'a w rozmiarze 3 , niestety okazała sie na mnie za duża. Nigdy nie używana, nigdy w niej nie chodziłem , zero ingerencji - stan cud-miód Very Happy . Taka sam jak na tej aukcji zresztą kupiona od tego samego sprzedawcy. Wzór kamuflażu i odcień też w 100% zgodny z tym na aukcji
http://www.allegro.pl/item531308319_parka_zimowa_dwustronna_splinter_wh_repro_i.html


Chciałbym ta moją parkę zamienić na coś podobnego, tylko w mniejszym rozmiarze ( najlepiej 1 choć 2 też by sie nadał)

Może ktoś przez przypadek kupił za mała. Kamuflaż może być błotny , nie pogardzę także mysioszarym .

Proszę o kontakt - pilne , na pewno sie jakoś dogadamy

Pozdrawiam


Zdjęcie podeślę wkrótce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
to17071990



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 30

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Boże, zapomniałem o temacie. Ciągle aktualne.
_________________
http://tomek17071990.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum