Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bluza z aukcji Aukro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Identyfikacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dremar



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 28

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 3:29 pm    Temat postu: Bluza z aukcji Aukro Odpowiedz z cytatem

Koledzy proszę o ocenę tej bluzy. Właściciel twierdzi ze jest to bardzo dobra replika.
Wymieniłem z nim kilkanaście maili gdzie podesłał sporo zdjęć. Nie mam tylko wewnętrznej podszewki. Nie wie kto jest producentem. Gorąca prośba do was koledzy podpowiedzcie waszą opinię.
http://aukro.cz/nemecko-uniforma-i2988961421.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STURM. Całkiem przyzwoicie obszyty.

Pozdro
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dremar



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 28

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj Sturm ma na lewej górnej kieszeni zaczepy czy jak to się tam zwie, do mocowania krzyża żelaznego. To takie moje osobiste skojarzenie. Sprzedawca twardo zaprzecza że nie jest to Sturm???? ale kto wie. Fachowiec ze mnie kiepski wiec gdzie mogę więcej się dowiedzieć jak nie na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choćby kołnierz i guziki zdradzają pochodzenie.

Pozdro
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dremar



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 28

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze zastanawiałem się po czym można odróżnić że dana reprodukcja pochodzi od tego a nie innego użytkownika. Widocznie musze jeszcze wagon kaszy zjeść zanim się tej sztuki nauczę. Bardzo dziękuje za fachową odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Identyfikacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum