Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kibelwagen

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 31

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 7:48 pm    Temat postu: Kibelwagen Odpowiedz z cytatem

Wrzucam temat na giełde bo a nóż widelec Wink

poszukuję repliki kibelwagena, szykuje się wprawdzie do zrobienia takowej w Zduńskiej ale nie wiadomo jak będzie z czasem więc warto zapytać bo to nic nie kosztuje i może będzie szybciej Wink
jakby ktś coś wiedział prosze o info na priv

pozdrawiam

Siwy Smile

_________________
„Nigdy nie mów ludziom jak co? zrobi?. Powiedz im co zrobi?, a oni zaskocz? ci? pomys?owo?ci?.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otto



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 340

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siwy zapytaj tutaj Smile

http://www.leharmilitaryvehicles.cz/

http://www.kdf.cz/

Widziałem niedawno na allegro wanne do kubelwagena ( replika od Otrębusów chyba ). Zadzwoń - pewnie powiedzą Ci więcej Smile kom. 502 257 021, 504 150 817

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siwy



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 31

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa cześć Smile

no szukałem otrębusów bo byli na chwilkę na alledrogo i zniknęli, pytałem w zduńskiej ale niestety do końca roku jest zawalony robotą, poza tym podrożał :/ a lehar ma dramatyczne ceny Sad ale drugiego adresu nie znałem więc sprawdzę - dzięki wielkie Smile

_________________
„Nigdy nie mów ludziom jak co? zrobi?. Powiedz im co zrobi?, a oni zaskocz? ci? pomys?owo?ci?.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum