Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kradzieże na Strefie Militarnej 2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Otto



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 340

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 8:16 am    Temat postu: Kradzieże na Strefie Militarnej 2013 Odpowiedz z cytatem

Eh smutna sprawa bo ponoć w tym roku kradzieże były istną plagą. Proponuję by każdy szczęśliwiec opisał co stracił i jak wyglądało - może odnajdzie się na allezło...


Hełm M42 , oryginał. Produkcja późnowojenna, cienka blacha. Hełm z repliką fasunku u paska ( widoczny znaczek rozmiaru poprawiany długopisem ). Hełm miał naciągniętą czarną gumę na dzwon.

Znaki szczególne : wewnątrz dzwonu widoczna naprawa przestrzeliny włóknem szklanym.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czlopiur



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam nic nie zgineło , ale to co zaobserwowałem w sobotę bardzo późnym wieczorem (po 23.00 )teraz widzę zaczyna owocować skutkami. Po terenie zlotowym kręciło się od groma nawalonych łbów z miejscowych wiosek,organizatorzy dali po prostu dupy. Sad
_________________
GRH KG Lisa
-----------------------------
www.pepeszka.pl

www.ksgarda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petronius



Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z festungoej kantyny ktoś sobie pożyczył czapkę służbową z cytrynową waffenfarbą (Feldpost) rozmiar, z tego co pamiętam 61 i pas skórzany główny (120) z węgierską repliką klamry.

Jak w ubiegłych latach po każdym wyjściu za płot musiałem pokazywać opaskę to teraz luz blues i plaża z palmami. Nikt nikogo nie niepokoił.

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapro



Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z kolei cały czas kazali pokazywać. Raz nawet była mała aferka, bo zdjąłem opaskę (podwinięte rękawy na inscenizacji), którą schowałem do kieszeni, po czym wyszedłem za teren w innych spodniach. Musiałem się trochę postarać, żeby przekonać panów na bramce, by mnie wpuścili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ukasz



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 24

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nożyk okopowy vel "puma" ktoś zakosił z kantyny FB. Sam nożyk bo pochwa została. To był mój ulubiony nożyk Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek



Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 123

PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam jakiś fryc (obu kiły z rzeżączką dostał) zarypał w knajpie Festung Breslau furażerkę RKKA :/ Bardzo nie spoko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FALKE



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dioramie FB jakaś menda odpięła od mojej bluzy mundurowej czarną odznakę Verwundetenabzeichen. Odznaki zgubić nie mogłem ponieważ w bluzie w ogóle nie chodziłem i przez całą imprezę wisiała na wieszaku przymocowanym do drzewa. Złodziejowi źle nie życzę, tylko aby jemu całe życie z dupska śmierdziało. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
snajper-s1



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 71

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne kradziejstwo się szerzy.. Co za świat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uwe



Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 34

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zaginął pokrowiec na hełm w kamuflażu Eichentarn, prod. Hero.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Dział ogólny -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum