Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Producent umundurowania ze wschodu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dremar



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 28

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 7:43 pm    Temat postu: Producent umundurowania ze wschodu Odpowiedz z cytatem

Koledzy pomóżcie mi w przypomnieniu adresu do producent umundurowania. Firma pochodziła prawdopodobnie z Ukrainy, Białorusi lub Rosji i robiła niezłe rzeczy. Dysk w moim kompie wyleciał i stąd ten problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mawit



Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 41

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego szukasz?
http://www.schuster.ru/eng/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dremar



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 28

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za przypomnienie nazwy. Miałem ją "na końcu języka".
Zamówiłem u nich Feldbluse M36 oraz M36 oficerski z gabardyny. Całość wyszła mi prawie 1400zł. Mam nadzieję że jakość mundurków będzie adekwatna do ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum