Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep rekonstrukcyjny Nestof

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Czytelnia -> Linki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anton_von_Strudel



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 6:53 pm    Temat postu: Sklep rekonstrukcyjny Nestof Odpowiedz z cytatem

Witam po raz pierwszy wszystkich na forum!
Chciałem poruszyć temat dotyczący sklepu Nestof. W internecie żadko się słyszy o tym zakładzie (przynajmniej ja się chyba tylko raz spotkałem z komentarzem na jego temat), a ja osobiście jestem bardzo zadowolony z jego produktów i obsługi. Czy zatem są lepsze firmy lub sklepy od wspomnianego? Czy może produkty Strum Mil-Tech są lepsze? Jeśli jest tańszy i równie dobry sklep, co Nestof, to jaki?

link:
http://nestof.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Hindus
Administrator


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7905

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na naszym forum!
Po pierwsze mieszasz pojęcia, STURM-MILTEC to producent, którego produkty są sprzedawane również z sklepie Nestof’a.

Po drugie – owszem w sieci funkcjonują również inne sklepy, np. Rekonstrukcj.pl
Przejrzyj wątki w dziale „Linki”.

Po trzecie – na naszym forum już jest link poświęcony wspomnianemu przez Ciebie sklepowi – do tego samego działu przesuwam Twój post, jako nie pasujący do „Wyposażenia / uzbrojenia Whermachtu”.

Pozdrawiam
Hindus

_________________
„…Dlaczego uparcie nosz? krawat w warunkach polowych? Bo hitlerowiec w krawacie jest mniej awanturuj?cy si?!...”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anton_von_Strudel



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem o tym, że Strum Mil-Tech to producent Smile Chodziło mi o to, że w sklepie Nestof-a są sprzedawane produkty Strum-a i produkty "Produkcja na zlecenie Nestof®". Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Czytelnia -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum