Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nietypowe mundury pancerne WH

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Barwa i broń Wehrmachtu -> Umundurowanie Wehrmachtu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 31

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 3:02 pm    Temat postu: nietypowe mundury pancerne WH Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim witam ponownie na forum. Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do tematu postaci i jednostki, która mnie interesuje, mianowicie Führer-Begleit-Bataillon. A konkretnie pancerniaka z tej jednostki, z okresu późnowojennego. Interesują mnie "wariacje" mundurowe, stosowane na froncie pod koniec wojny w jednostkach pancernych, szczególnie u oficerów. Widziałem, że był już kiedyś taki temat ale chyba umarł śmiercią naturalną bo nie moge go znaleźć Smile I tak np:
1. Kwestia noszenia kombinezonów w panzerwaffe - SS nosiło, a WH?
2. Kwestia kamuflażowych mundurów pancerniaków WH
3. Zestawienia bryczesów i kurtki pancernej - spotkałem sie z takim zdjęciem, wrzucę je potem
4. Oraz obszyć kwatery głównej, wiem, że były stosowane przez jakiś czas, na mundurach żołnierzy pełniących służbę w Hauptqurtier
Będę również wdzięczny, za wszelkie informacje dotyczące samej jednostki Smile

_________________
„Nigdy nie mów ludziom jak co? zrobi?. Powiedz im co zrobi?, a oni zaskocz? ci? pomys?owo?ci?.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Barwa i broń Wehrmachtu -> Umundurowanie Wehrmachtu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum