Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===---
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Panzer-Lehr
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam bluzę M44

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AjuntaPall



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 55

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 4:51 pm    Temat postu: Sprzedam bluzę M44 Odpowiedz z cytatem

Do sprzedania jest bluza M44 produkcji Spearheada, rozmiar L (klata 113, rękaw 66, bary 52 i dł. całkowita 69) dorzucam do tego naszytego już adlera WH wz 44 (nie tak łątwo takiego kupić). Z bluzy byłem zadowolony, polatałem w niej na 2 imprezach, ale okazało się że nie pasuje mi do figury Smile Aha, została przeze mnie wytaliowana (na obu bokach zostały zrobione zakładki) żeby lepiej trzymała fason, zwłaszcza kiedy nosi się pas główny. Nieststy na obronie Berlina pasek od Panzerschrecka urawł mi guzik od naramiennika, więc go brak Sad
cena która mnie interesuje - 300 zł

Można zobaczyć jak wygląda "w akcji" na tym zdjęciu http://www.dobroni.pl/rekonstrukcja-zdjecia,34986 i tym http://www.dobroni.pl/rekonstrukcja-zdjecia,34974
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ---=== Forum GRH Panzer-Lehr ===--- Strona Główna -> Rekonstrukcja historyczna - informacje praktyczne -> Giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum